Безпека

Однією з обов'язкових функцій для сумлінного забудовника на сьогоднішній день є забезпечення безпеки будинку і прилеглої території. У нашій новобудові передбачена багаторівнева система охорони, яка дозволить мешканцям не турбується про особисту безпеку і збереження майна та автомобілів.

Проїзди на територію комплексу будуть обладнані шлагбаумами з дистанційним керуванням і воротами, які зачиняються на ніч. Кожному мешканцю буде наданий пульт від шлагбаума і ключі від воріт. Всі під'їзди будинку будуть обладнані сучасними домофонами з магнітними ключами доступу. Надійні електронні системи пропуску призначені для контролю входу / виходу в житлову частину будинку, а також в'їзду / виїзду автотранспорту.

Завдяки встановленим по периметру системам відеоспостереження, здійснюватиметься цілодобовий контроль прибудинкової території. Огорожа периметру комплексу дозволить позбавити двір від небажаного присутності третіх осіб та посягання на майно мешканців.

Охорону території «Житлового будинку №1» забезпечить спеціалізоване охоронне агентство з багаторічним досвідом і позитивною репутацією.