Учасники проекту

Замовник будівництва

Компанія «БМУ-53» є користувачем земельної ділянки, інвестором і Замовником проекту.

Організація має великий досвід роботи на об'єктах багатоповерхового будівництва, здійснює пошук нових перспективних земельних ділянок та виконує повний комплекс робіт з підготовки потенційних об'єктів до проектування, будівництва та введення в експлуатацію.

Функції служби замовника:

 • вивчення будівельного майданчика (земельної ділянки для будівництва)
 • проведення консультацій з інвестором та фахівцями міських служб
 • вивчення можливості отримання дозвільної документації
 • підготовка вихідних даних і документів необхідних для початку проектування
 • формування технічного завдання на розробку проектної документації
 • узгодження розділів проекту
 • контроль за проведенням робіт з проектування
 • прийняття проектної документації
 • при необхідності, організація проведення експертизи проектної документації
 • отримання дозволу на будівництво
 • погодження та затвердження проектно-кошторисної документації, а також внесення до документації виправлень за зауваженнями і висновками органів експертизи
 • забезпечення технічного нагляду за проведенням будівельно-монтажних робіт
 • забезпечення введення об'єкта в експлуатацію
 • передача об'єкта на баланс експлуатуючої організації.

 

Девелопер проекту

Компанія «Альтіс-Девелопмент» входить до складу будівельної корпорації «Альтіс-Холдинг» і здійснює професійний менеджмент інвестиційних проектів нерухомості. Основним завданням є створення, реалізація та подальший розвиток об'єктів житлової і комерційної нерухомості.

Фахівцями компанії здійснюється повний цикл управління проектами – від стадії розробки концепції до введення об'єкта в експлуатацію.

«Альтіс-Девелопмент» активно співпрацює з провідними проектними бюро, інжиніринговими компаніями, а також розвиває власний потенціал шляхом впровадження нових будівельних технологій і сучасних методів управління.

Багатий досвід комерційного та корпоративного будівництва дозволив нам створити ефективну структуру управління проектами, гарантувати високу якість робіт та дотримання термінів їх реалізації.

 

Генеральний проектувальник

Компанія «Альтіс-Проект» – проектно-архітектурна компанія, головним напрямком діяльності якої є розробка сучасних архітектурних концептів, проведення передпроектного аналізу і виконання всіх стадій проектування, включаючи архітектурно-дизайнерські концепції і робочу документацію. Працюючи в творчому союзі з Замовником, завданням «Альтіс-Проекту» є розробка оптимального і найбільш ефективного рішення, що відповідає високим функціональним і споживчим якостям, враховуючи всі норми і правила.

 

Інвестор пректу

Компанія «Атріа» - інвестор будівництва висотних будинків. Об'єкти: ЖК "Первоцвіт", ЖК "Житловий будинок №1", ЖК "Graphite".

 

Генеральній підрядник

Компанія «ПТБ» є прогресивною компанією, яка виконує всі види будівельно-монтажних робіт. Основним напрямком діяльності є генеральний підряд – комплекс рішень з планування будівництва, залучення кваліфікованих субпідрядників, постачальників матеріалів, координації та контролю виробництва робіт. При цьому практично всі будівельно-монтажні роботи виконуються власними силами компанії.

На сьогоднішній день компанія «ПТБ» володіє досвідом успішної реалізації житлових об'єктів, у тому числі 5-ї категорії складності.

 

Обслуговуюча організація

Компанія «ЖЕК-53» здійснює обслуговування і забезпечує повний перелік послуг з утримання прибудинкової території і будинків, побудованих спільними силами ТОВ «БМУ-53», ТОВ «ПТБ» і ТОВ «Альтіс-Девелопмент».

На сьогоднішній день «ЖЕК-53» – це команда професійного адміністративного та технічного персоналу, завданнями якого є підтримка якісної роботи всіх систем будівель і обслуговування прибудинкової території. До складу компанії входять досвідчені, висококваліфіковані співробітники в сфері комплексного управління житловою і комерційною нерухомістю, інженерного обслуговування та експлуатації будівель різних типів.