Інфраструктура

Одним з вирішальних критеріїв при виборі житла є його місце розташування. Зручне транспортне сполучення, розвинена соціально-побутова інфраструктура, забезпеченість навчальними закладами – необхідні фактори для комфортного проживання.

Район, в якому розташовується «Житловий будинок №1», активно розвивається за рахунок будівництва нових будинків і житлових комплексів. Приріст нових жителів сприяє збільшенню кількості об'єктів інфраструктури і значного зростання їх якості. На сьогоднішній день в пішохідній доступності від новобудови розташовуються всі необхідні магазини та установи, що дозволяє зробити рішення побутових питань простим і зручним. Поруч з будинком знаходяться загальноосвітня і музична школи, ліцей «Дизайн-Освіта», дитячі садки та клуби раннього розвитку.

«Житловий будинок №1» розташований в 600 метрах від центральної магістралі Борисполя – вулиці Київський шлях, яка примикає до найсучаснішої автомагістралі України з допустимою швидкістю руху 130 км / год. З одного боку, це дозволяє уникнути шуму машин та загазованості, з іншого – забезпечує зручне транспортне сполучення, як з будь-яким районом Борисполя, так і з Києвом:

  • Центр Києва – 30 хвилин автомобілем або 50 хвилин громадським транспортом
  • Станція метро «Бориспільська» – 15 хвилин на автомобілі або 30 хвилин на громадському транспорті

Номери маршрутних таксі від зупинки «Соцмістечко» (600 м від «Житлового будинку №1»)

  • № 316 – Міський парк (центр) – станція метро «Лівобережна»
  • № 317 – Міський парк (центр) – станція метро «Харківська»
  • № 317а – вул. Каховська – станція метро «Харківська»

Інтервал руху з 5:30 до 23:30, кожні 8-10 хв.

Альтернативою маршруткам може стати проїзд на електричці. В 1,5 км від «Житлового будинку №1» розташована зупинка приміської електрички (станція «Бориспільська»). Звідси за годину можна доїхати до центру Києва – станція «Київ-Пасажирський».

В 100 м від «Житлового будинку №1» знаходиться зупинка громадського транспорту (1а, 1в, 3, 3а, 3б, 3в, 9, 10, 11, 23, 24, 25, 26). Інтервал руху з 6:00 до 22:30, кожні 10 хв.