Чому у Борисполі добре жити?

Коли декілька років тому журнал “Фокус” опублікував рейтинг кращих українських міст для проживання, то несподівано для багатьох 20-е місце посів маленький Бориспіль. Місто, яке називають ще повітряними воротами України, виявляється дуже комфортне для повсякденного життя. Поряд з ним розташований найбільший аеропорт України, що гордо носить його ім’я та обслуговує близько 9 мільйонів пасажирів щороку. Невже саме він робить Бориспіль таким привабливим для життя? Давайте подивимось, чим ще вирізняється Бориспіль серед решти українських міст і чи варто там купляти квартиру.

Причина № 1. Найближче місто-супутник Києва. Дістатися із центра Києва до Бориспіля набагато простіше, ніж доїхати звідти до Троєщини чи Борщагівки. Це одна з причин, чому перспектива купівлі житла в Борисполі приваблює багатьох із нас. У цифрах це виглядає так: маршрутні таксі від м. Харківська та м. Лівобережна їздять з інтервалом 5-7 хвилин. Тобто вже через 20 хвилин приємної дороги по швидкісному Бориспільскому шосе ви вже вдома. Інші міста біля Києва, такі як Бровари, Буча, Вишневе, Вишгород, Ірпінь навряд чи можуть похвалитися такою приємною та швидкісною доступністю до столиці. Доречі, у Борисполі є зупинка приміської електрички, якою можна дістатися до центра Києва менш, ніж за годину.

Причина № 2. Бориспіль - цар українських доріг та світлофорів. Сюди веде краща траса Київ-Бориспіль та за сумісництвом єдиний автобан в Україні. Головна вулиця Борисполя - Київський шлях, засіяна світлофорами завдяки розвинутій інфраструктурі. Світлофори дратують водіїв, проте безпека пішоходів понад усе, особливо дітей, які ходять до школи та на різноманітні гуртки. Тому вирішуючи, де купити квартиру у Борисполі, обов’язково враховуйте цей факт під час вибору розташування майбутнього будинку.

Причина № 3. Високі темпи зростання міста вражають не лише місцевих жителів, але й киян. У Києві в спальних районах тільки-но починають будуватися великі торговельні центри, триповерхові ресторани, запускається власна служба таксі мікрорайону. А у жителів Борисполя це все вже давно існує.

А ще додайте до цього величні парки та сквери, модернізовані зручності з Європи, які тут з’являються раніше, ніж в столиці. І все це завдяки міжнародному аеропорту поблизу. Іноземці, які постійно відвідують Бориспіль і завжди готові витрачати кошти на якісні товари та сервіс, сприяють окупності бізнес-об’єктів та стимулюють інвесторів вкладати гроші у коммерційну нерухомість Борисполя. Тут виразно сплелися в одне врівноваженість провінції і динаміка мегаполісу.

Причина № 4. Шопінг-мол, школа, парк, музей – все поряд. Придбавши квартиру в Борисполі, всі найвідвідуваніші місця будуть поруч з вами. Головна артерія Борисполя - вулиця Київський шлях, поряд з якою будуються всі елітні новобудови у місті. Тут сконцентрована інфраструктура міста - його сердце, та його легені - візитною карткою Борисполя вважаються його чудові ліси, сквери та парки.

Саме так це чудове місто поєднує те, що на перший погляд поєднати неможливо. Житловий будинок №1, який зараз будується у Борисполі, розташований усього в 600 м від головної вулиці, поряд жваве перехрестя і приватний сектор, а навколо нього розташований чудовий сосновий бір. Окрім цього, у Житлового будинку №1 буде своя огороджена територія і ландшафтний дизайн, завдяки яким шум автівок та вихлопні гази будуть від вас далеко. При цьому до всіх необхідних локацій - рукою подати. Багато хто роками шукає таке місце для життя, а воно, виявляється, вже будується тут!

Причина № 5. Місто-супутник з 1000-річною історією, що найактивніше забудовується. Окрім перерахованих вище нетривіальних переваг Борисполя, там ще й чудова екологія, свіже повітря і гостинні жителі, які люблять і оберігають своє місто. Кияни охоче змінюють загазований і шумний Київ на затишний Бориспіль. Попит на квартири зростає, а забудовники активно працюють над пропозицією, змагаючись у якості своїх проектів. На перших поверхах новобудов зазвичай розташовані комерційні приміщення - кафе, магазини і ресторани, завдяки яким життя у новобудовах Борисполя дуже комфортне.

Розповідати про Бориспіль можна досить довго, проте краще один раз приїхати і побачити всю його чарівність на власні очі. Обережно, приїхавши одного разу до цього славетного міста, вам обов’язково захочеться сюди повертатися знову і знову!